Opel Grandland X
1.2 Turbo Ultimate 2e Eigenaar|Navi|Camera|Carplay|Clima|Cruise|N.A.P|APK tot 06-2027
Direct kopen, basisprijs: € 11.399,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.399,-
LEASEPRIJS: € 187,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.279,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo Ultimate 2e Eigenaar|Navi|Camera|Carplay|Clima|Cruise|N.A.P|APK tot 06-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 juni 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 136.539 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 187,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.399,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZN-863-L |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- Moonstone Grey Metallic lak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
- regensensor
- verwarmde voorruit
- Zilverkleurige dakrails
- Zwart dak, inclusief zwarte spiegels
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Premium sound systeem
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- electronic climate controle
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Control
- Cruise Control
- Elektrische achterklep
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoud boekjes
- RDW-leges
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd